#101 Sprzątamy ogród po zimie

Witaj w Ambasadzie Budownictwa! Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do wysłuchania naszego najnowszego podcastu – „Sprzątamy ogród po zimie”. Naszym specjalnym gościem w tym odcinku jest ekspert w dziedzinie terenów zielonych, Marcin Wiosna.

Marcin jest założycielem i właścicielem renomowanej firmy zajmującej się pielęgnacją terenów zielonych. Jego umiejętności i wiedza są nieocenione w prowadzeniu dyskusji na temat najlepszych praktyk utrzymania ogrodu po zimie.

W tym odcinku poruszamy temat, jak po zimowym czasie wegetacji zadbać o ogrody. Marcin dzieli się swoimi profesjonalnymi poradami i wskazówkami na temat przywracania życia do ogrodu po zimie. Omawiamy takie zagadnienia jak przygotowanie gleby, ochrona roślin, cięcie drzew i krzewów, a także jak efektywnie planować pracę ogrodową wiosną.

Jesteśmy pewni, że ten podcast dostarczy Ci wielu wartościowych informacji, które pomogą Ci utrzymać swój ogród w najlepszym stanie przez cały rok. Nie przegap tego odcinka i dołącz do nas w Ambasadzie Budownictwa!

Więcej praktycznej wiedzy o tym jak budować, by nie żałować znajdziecie również na naszym kanale You Tube AMBASADA BUDOWNICTWA TV.