# 97 Drzewa na działce

Marcin Wiosna

„Podcast 'Drzewa na Działce’: Ekspert Budowlany, Marcin Wiosna, Rozmawia o Wyzywaniach z Zielenią na Działce Budowlanej”

Czy szukasz porad na temat zarządzania drzewami i inną zielenią na swojej działce budowlanej? Ambasada Budownictwa ma coś specjalnego dla Ciebie! W najnowszym odcinku naszego podcastu, eksperckie spojrzenie na temat rzuca Marcin Wiosna, znany ekspert w branży budowlanej i ceniony gość Ambasady Budownictwa.

Podcast zatytułowany „Drzewa na Działce” to wnikliwe omówienie kluczowych problemów, które mogą pojawić się podczas zarządzania zielenią na działce budowlanej. Wiosna dzieli się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem, pomagając słuchaczom zrozumieć, jak skutecznie i ekologicznie zarządzać drzewami na swojej nieruchomości.

Czy chodzi o prawne ograniczenia dotyczące wycinki drzew, ekologiczne rozwiązania dla działki budowlanej, czy porady na temat wyboru i pielęgnacji drzew, ten odcinek podcastu jest niezbędnym źródłem informacji dla każdego, kto planuje budowę domu lub zarządza działką budowlaną.

Dołącz do nas w najnowszym odcinku podcastu „Drzewa na Działce” i dowiedz się więcej o zarządzaniu zielenią na działce budowlanej z ekspertem Marcinem Wiosną. Kliknij tutaj, aby odsłuchać odcinek!

Więcej praktycznej wiedzy o tym jak budować, by nie żałować znajdziecie również na naszym kanale You Tube AMBASADA BUDOWNICTWA TV.