JAK DOŁĄCZYĆ DO NAS

Ambasada Budownictwa jest nowatorską inicjatywą biznesową, skupiającą lokalne firmy budowlane z regionu radomskiego. Nasza działalność skoncentrowana jest na działaniach na rzecz wzmacniania ekosystemu biznesowego, który tworzony jest przez lokalne przedsiębiorstwa z sektora budownictwa mieszkaniowego oraz budownictwa komercyjnego. Działania Ambasady Budownictwa mają angażować firmy do efektywnej współpracy oraz transformacji w kierunku innowacyjnych rozwiązań. 

SIEĆ KONTAKTÓW – INTEGRACJA

Ambasada Budownictwa jest głosem całej branży budowlanej. Tutaj spotykają się inwestorzy, producenci, wykonawcy, projektanci, architekci, deweloperzy i inni eksperci. Promujemy partnerskie relacje, aktywną współpracę i wymianę doświadczeń.

MADE IN RADOM – TRANSFORMACJA

Radom to nasz rodzimy rynek. Tutaj jest nasz dom. Wzmacnianie lokalnego ekosystemu biznesowego branży budowlanej to nasz cel nadrzędny. Chcemy poprzez wypracowanie efektywnych modeli współpracy kształtować nowoczesny obraz naszego miasta, jak również inspirować inne regiony do podobnych działań.

WSPÓLNE PROJEKTY – EDUKACJA

Wyselekcjonowaliśmy najlepszych specjalistów z branży i innych dziedzin, aby wspólnie planować i realizować projekty, które przyczynią się do sukcesu przedsiębiorców i mieszkańców regionu radomskiego, a co za tym idzie skalowania branży budowlanej.

Wierzymy, że potęgą mądrej kooperacji są pojedyncze cegiełki – to one brukują drogę do sukcesu.

Dołóż swoją cegiełkę i razem sięgniemy po trofeum.

Wypełnij formularz rejestracyjny i odkryj korzyści z członkostwa