PROJEKTY

Ambasada Budownictwa stawia na świadomy i zrównoważony rozwój, za fundamentalne wartości stawiając sobie siłę partnerskiej współpracy, wysoką jakość usług, innowacyjność, a także uczciwość wobec klientów i kontrahentów. Wierzymy, że wartości, które wyznajemy, przełożą się na sukces projektów, które zamierzamy konsekwentnie realizować we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, wykwalifikowaną kadrą specjalistów i ekspertami w branży budowlanej.

bim

Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to zarządzanie informacjami w ciągu całego cyklu życia budynku, począwszy od projektu wstępnego poprzez konstrukcję, konserwację, a kończąc na wycofaniu z eksploatacji za pośrednictwem Modelowania cyfrowego.
zobacz więcej

Budownictwo modułowe

Budownictwo modułowe

Budynki modułowe składają się z prefabrykatów, czyli z elementów wcześniej stworzonych w halach produkcyjnych. Ta technologia zyskuje popularność na naszym rodzimym rynku, także w Radomiu działają firmy zajmujące się kompleksowym wykonawstwem budynków modułowych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Szkolenia

szkolenia

Inwestycja w specjalistyczną wiedzę i samodoskonalenie ma pozwolić nam na skuteczną realizację misji i wyróżnienie się na rynku. Systematycznie przeprowadzane szkolenia z najnowszych rozwiązań stosowanych w branży budowlanej, a także promowanie wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwolą nam odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów i rosnące oczekiwania rynku.
ZOBACZ WIĘCEJ