Drzwi pivot – co to takiego?

Wyobraź sobie drzwi, które nie mają tradycyjnych zawiasów na ościeżnicy, a ich oś obrotu jest przesunięta. Tym samym zdobywasz dodatkową przestrzeń i niekonwencjonalne rozwiązanie, w tym także drzwi o imponujących gabarytach. Czym są drzwi Pivot? Wyjaśniamy.

Drzwi pivot

W tym odcinku wzięliśmy pod lupę jedno z ciekawszych nowych rozwiązań z branży stolarki aluminiowej. Czym są drzwi pivot? Jak wyjaśnił w naszym studiu regionalny kierownik sprzedaży firmy Reynaers Aluminium to rozwiązanie nadaje się zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. 

CZYTAJ TAKŻE – ALUMINIOWE OGRODY ZIMOWE

Zobacz jak działają drzwi pivot

W znajdującym się poniżej filmie znajdziecie nie tylko szczegółowy komentarz eksperta, ale poznacie zasadę działania drzwi pivotowych. Mogą być one montowane jako drzwi o dużych gabarytach, które prowadzą na taras lub ogród. W ten sposób „otwieramy” wnętrze naszego domu na zewnątrz nadając pomieszczeniom nie tylko przestrzeni, ale także imponującego wyglądu. Z całą pewnością to bardzo oryginalne rozwiązanie – jedno z najciekawszych jakie pojawiły się w ostatnich latach i zdobywają zaufanie odbiorców. 

Oryginalne drzwi od Renaers

Firma Reynaers Aluminium, o belgijskich korzeniach, od lat obecna jest również na polskim rynku. Oferuje innowacyjne systemy aluminiowe dedykowane dla budownictwa. Drzwi Pivot Reynaers Aluminium to połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa i nowoczesnego designu. Są one odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających architektów i ich klientów. Zapraszamy do obejrzenia odcinka i poznania zalet drzwi pivotowych, które mogą wyróżnić Twój wymarzony dom, a także nadać mu niepowtarzalny charakter.