Farby termoizolacyjne Akterm – co to takiego?

Sponsorem najnowszego odcinka Ambasady Budownictwa jest firma produkująca farby termoizolacyjne Akterm. Opowiemy Wam, jak działają i kiedy mogą się przydać. Jedno jest pewne – na naszej szerokości geograficznej, może być to rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na wiele zmartwień inwestorów, właścicieli nieruchomości, czy ich użytkowników. Szczegóły poniżej. 

Farby termoizolacyjne Akterm

Ten odcinek jest przeznaczony dla osób, które zastanawiają się jak skutecznie ochronić swój dom, przed skrajnymi temperaturami. Sponsor odcinka znany jest z produkcji innowacyjnych farb, które jak zapewnia, pozwalają na skuteczną izolację termiczną zarówno w upalne letni dni, jak i zimowe, mroźne noce. Specjalna formuła sprawia, że farby termoizolacyjne Akterm tworzą barierę termiczną, która z jednej strony chroni przed nagrzewaniem domu, jak również utratą ciepła. A zatem jest to doskonałe rozwiązanie w naszych szerokościach geograficznych.

Zobacz także: Jaki fundament wybrać?

W dobie wysokich rachunków za prąd i ogrzewanie często szukamy rozwiązań, które zapobiegną utracie ciepła przez dom, czy biuro. Jak się okazuje, zastosowanie farb termoizolacyjnych może bardzo dobrze wpłynąć na parametry energetyczne. Specjalna formuła farby sprawdzi się również latem. Skutecznie odbija ona promienie słoneczne, a to sprawia, że powinniśmy mniej pieniędzy wydawać na energię zasilającą klimatyzatory.

Akterm – aplikacja farby

Według producenta farby termoizolacyjne są łatwe w aplikacji oraz można je stosować na przeróżnych powierzchniach. Mowa zarówno o ścianach, dachach, jak i elewacjach. Są one odporne na działanie różnych warunków pogodowych. Wiąże się z tym także ich długotrwałość. 

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz poznać szczegółowo możliwości farb Akterm, koniecznie zobacz nasz kolejny odcinek, w którym przedstawiciel producenta bardzo dokładnie omawia ich działanie oraz zastosowanie. W programie omawiamy przypadki, w których farba termoizolacyjna może się sprawdzić oraz przynieść bardzo dobre efekty.